FLDK 110G1006/S14 – 11040147 – (Lazer, Scatec-2 box)
GENEL VERİ
| Ölçüm mesafesi Sd | 0 … 120 mm |
| Optimum çalışma mesafesi | 100 mm |
| Sayma oranı | < 600000 Kopya/saat |
| Nesne hızı | < 5 m/sn |
| Duyarlılık | Tek sayfa/kenar kalınlığı 0,25 mm |
| Senkronizasyon giriş | HAYIR |
| Ölçüm noktası | Görünür kırmızı lazer çizgisi 3 mm |
| Işık kaynağı | Darbeli kırmızı lazer diyot |
| Dalga boyu | 670 deniz mili |
| Lazer sınıfı | 2 |
| Kenar göstergesi | LED sarı |
| Güç açık göstergesi | LED yeşil |
| Yanlış nabız bastırma | Açma/kapama değiştirilebilir |
ELEKTRİKSEL VERİ
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 10…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 180 mA |
| Çıkış devresi | İtme çekme |
| Çıkış darbe uzunluğu | 5 / 10 ms seçilebilir |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
MEKNİK VERİ
| Genişlik / çap | 30 mm |
| Tasarım | Dikdörtgen |
| Ev materyalleri | PA 6 |
| Konektör tabanı (ana konektör) | M12 x 1, 5 pimli |
| Ön (optik) | Bardak |
| Çalışma sıcaklığı | 0 … +50 °C |
| Koruma sınıfı | IP 54 |



















There are no reviews yet.