FRDK 14N6901/S35A
Genel Veri
| Tip | Retro-yansıtıcı sensör |
| Sürüm | Şeffaflık nesnesi algılama |
| Işık kaynağı | Darbeli kırmızı LED |
| Gerçek aralık Sb | 7 m |
| Nominal aralık Sn | 8 m |
| Polarizasyon filtresi | HAYIR |
| Işık göstergesi | LED sarı |
| Hassasiyet ayarı | Öğretme |
| Dalga boyu | 660 deniz mili |
Elektriksel Veri
| Tepki süresi / yayınlanma süresi | < 0,1 ms |
| Öğretme sinyali süresi | > 500 µs |
| Adaptasyon süresi | < 20 ms |
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 10…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 40 mA |
| Akım tüketimi türü. | 35 mA |
| Gerilim düşüşü Vd | <2,2 VDC |
| Çıkış fonksiyonu | Açık / karanlık çalışma değiştirilebilir |
| Çıkış devresi | PNP |
| Çıkış akımı | 100 mA |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Genişlik / çap | 14,8 mm |
| Yükseklik / uzunluk | 43 mm |
| Derinlik | 31 mm |
| Tasarım | Dikdörtgen |
| Ev materyalleri | Plastik (ASA, MABS) |
| Ön (optik) | PMMA |
| Bağlantı türleri | Konektör M8 4 pimli |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +65 °C |
| Koruma sınıfı | IP 67 |




















There are no reviews yet.