UNDK 30P1713/S14
Genel Veri
| Tarama aralığı Sd | 30…250 mm |
| Tarama aralığı uzak sınır Sde | 30…250 mm |
| Histerezis tipi. | %4 Sde |
| Tekrar doğruluğu | 0,5 mm |
| Senkronizasyon | Evet |
| Multipleks versiyonu | İstek üzerine |
| Sıcaklık kayması | < 0,18 % Sde/K |
| Tepki süresi ton (senkronizasyon açık) | < 10 ms |
| Serbest bırakma süresi kapalı (senkronizasyon açık) | < 10 ms |
| Ses frekansı | 300 kHz |
| Ayarlama | Potansiyometre |
| Hizalama yardımı | Hedef göstergesi yanıp sönüyor |
| Çıkış göstergesi | LED yeşil |
Elektriksel Veri
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 12…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 35 mA |
| Çıkış devresi | PNP yapma işlevi (YOK) |
| Çıkış akımı | 200 mA |
| Gerilim düşüşü Vd | <2 VDC |
| Artık dalgalanma | < %10’a karşı |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Tasarım | Dikdörtgen |
| Ev materyalleri | Polyester / döküm çinko |
| Genişlik / çap | 30 mm |
| Yükseklik / uzunluk | 65 mm |
| Derinlik | 31 mm |
| Bağlantı türleri | Konektör M12 |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +60 °C |
| Koruma sınıfı | IP 67 |


















There are no reviews yet.