FHDK 10P5101/S35A
Teknik veri
| Tip | Arka plan bastırma |
| Tw algılama mesafesi | 20…120 mm |
| Algılama aralığı Tb (Maks. Tw’de) | 5…120 mm |
| Algılama aralığı Tb (Tw min.’de) | 5…20 mm |
| Hizalama / kirli mercek göstergesi | Yanıp sönen ışık göstergesi |
| Işık göstergesi | LED sarı |
| Algılama mesafesi ayarı | Mekanik, 5 dönüş |
| Odaklanma mesafesi | 35…45 mm |
| Işın çapı | Odak noktasında 4 mm |
| Karşılıklı etkinin bastırılması | Evet |
Işık Kaynağı
| Işık kaynağı | Darbeli kırmızı LED |
| Dalga boyu | 660 deniz mili |
Elektriksel Veri
| Tepki süresi / yayınlanma süresi | < 1 ms |
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 10…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 30 mA |
| Akım tüketimi türü. | 20 mA |
| Gerilim düşüşü Vd | <1,8 VDC |
| Çıkış fonksiyonu | Aydınlık/karanlık çalışma |
| Çıkış devresi | PNP |
| Çıkış akımı | 100 mA |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Genişlik / çap | 10,4 mm |
| Yükseklik / uzunluk | 27 mm |
| Derinlik | 14 mm |
| Tasarım | Dikdörtgen |
| Ev materyalleri | Plastik (ASA) |
| Ön (optik) | PMMA |
| Bağlantı türleri | Konektör M8 4 pimli |
Çevre koşulları
| Koruma sınıfı | IP 67 |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +65 °C |






















There are no reviews yet.