FHDK 14P51/405874
| Menzil | 20…350 mm |
| Çıkış yapılandırması | PNP |
| Çalışma modları | DARK-ON, LIGHT-ON |
| Çalışma modu | Dağınık-yansıtıcı |
| Bağlantı | M8 konektör |
| IP sınıfı | IP67 |
| Maks. çalışma akımı | 0,1A |
| Çalışma sıcaklığı | -25…65°C |
| Gövde malzemesi | Plastik |
| Gövde boyutları | 14,8x43x32,7 mm |
| Pin sayısı | 4 |
| Tepki süresi | <1ms |
| Besleme gerilimi | 10…30V DC |






















There are no reviews yet.