FSAM 08D9002/S35
Genel Veri
| Tip | Karşılıklı ışın sensörü |
| Verici / alıcı | Verici |
| Işık kaynağı | Darbeli kızılötesi diyot |
| Gerçek aralık Sb | 2,5 m |
| Nominal aralık Sn | 3 m |
| Dalga boyu | 880 deniz mili |
Elektriksel Veri
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 10…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 48 mA |
| Akım tüketimi türü. | 17 mA |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Genişlik / çap | 8 mm |
| Yükseklik / uzunluk | 75,5 mm |
| Tasarım | Silindirik dişli |
| Ev materyalleri | Pirinç nikel kaplama |
| Ön (optik) | Bilgisayar |
| Bağlantı türleri | Konektör M8, 3 pimli |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +65 °C |
| Koruma sınıfı | IP 65 |



















There are no reviews yet.