IFRM 18P1701/S35L
Genel Veri
| Montaj tipi | Yarı gömme |
| Nominal algılama mesafesi Sn | 8 mm |
| Histerezis | Sr’nin %3 … 25’i |
| Çıkış göstergesi | 4 portlu LED kırmızı |
Elektriksel Veri
| Frekans değiştirme | 500 Hz |
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 6…36 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 10 mA |
| Çıkış devresi | PNP yapma işlevi (YOK) |
| Gerilim düşüşü Vd | <3 VDC |
| Çıkış akımı | 200 mA |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Tasarım | Silindirik dişli |
| Malzeme (algılama yüzü) | PBT |
| Ev materyalleri | Pirinç nikel kaplama |
| Boyut | 18 mm |
| Gövde uzunluğu | 50 mm |
| Bağlantı türleri | Bağlayıcı M8 |
| Sıkma torku maks. | 40 Nm (Ön: 28 Nm) |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +75 °C |
| Koruma sınıfı | IP 67 |


















There are no reviews yet.