IGYX 12P17B3/S14L
Genel Veri
| Montaj tipi | Yıkama |
| Nominal algılama mesafesi Sn | 4 mm |
| Garantili algılama mesafesi Sa | 3,2 mm |
| Sıcaklık kayması | Sr’nin ± %10’u (0 … +60 °C) |
| Histerezis | Sr’nin %3 … 20’si |
| Çıkış göstergesi | 3 portlu LED kırmızı |
Elektriksel Veri
| Frekans değiştirme | 1,5 kHz |
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 10…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 15 mA |
| Çıkış devresi | PNP yapma işlevi (YOK) |
| Gerilim düşüşü Vd | <2,5 VDC |
| Çıkış akımı | 200 mA |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Tasarım | Silindirik dişli |
| Malzeme (algılama yüzü) | PBT, kırmızı |
| Ev materyalleri | Pirinç nikel kaplama |
| Boyut | 12 mm |
| Gövde uzunluğu | 50 mm |
| Bağlantı türleri | Konektör M12 |
| Sıkma torku maks. | 10 nm |
Çevre Koşulları
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +75 °C |
| Koruma sınıfı | IP 67 |


















There are no reviews yet.