IFFM 08P17A6/KS35L
Genel Veri
| Montaj tipi | Yıkama |
| Nominal algılama mesafesi Sn | 2 mm |
| Histerezis | Sr’nin %2…20’si |
| Çıkış göstergesi | LED kırmızı |
Elektriksel Veri
| Frekans değiştirme | 5 kHz |
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 6…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 12 mA |
| Çıkış devresi | PNP yapma işlevi (YOK) |
| Gerilim düşüşü Vd | <2 VDC |
| Çıkış akımı | 100 mA |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Tasarım | Dikdörtgen |
| Malzeme (algılama yüzü) | PBT |
| Ev materyalleri | Döküm çinko nikel kaplama |
| Boyut | 8 mm |
| Gövde uzunluğu | 16 mm |
| Bağlantı türleri | Flylead konektörü M8 |
| Sıkma torku maks. | 0,8 nm |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +75 °C |
| Koruma sınıfı | IP 67 |
Kablo
| Kafa A: Bağlantı | M8 |
| Başlık A: Cinsiyet | Erkek |
| Kafa A: Açılı kablo çıkışı | 0° |
| Başlık A: Kodlama | A |
| Kafa A: Kutup sayısı | 3 |
| Başlık A: Koruma derecesi | IP65, IP66K, IP67 |
| Kablo uzunluğu | 200 mm |
| Uzunluk toleransı | + %10 – %0 |
| Korumalı | HAYIR |
| Dış kılıf: Malzeme | PVC |
| Kablo çapı | 2,4 mm |
| AWG | 28 |
| Tel kesiti | 0,08 mm² |





















There are no reviews yet.