IFRM 05N17A1/S35L
Genel Veri
| Montaj tipi | Yıkama |
| Nominal algılama mesafesi Sn | 1,6 mm |
| Histerezis | Sr’nin %2…20’si |
| Çıkış göstergesi | 3 portlu LED kırmızı |
Elektriksel Veri
| Frekans değiştirme | 3 kHz |
| Gerilim besleme aralığı +Vs | 6…30 VDC |
| Akım tüketimi maks. (yüksüz) | 12 mA |
| Çıkış devresi | NPN yapma işlevi (HAYIR) |
| Gerilim düşüşü Vd | <2 VDC |
| Çıkış akımı | 100 mA |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters polarite koruması | Evet |
Mekanik Veri
| Tasarım | Silindirik dişli |
| Malzeme (algılama yüzü) | LCP |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Boyut | 5 mm |
| Gövde uzunluğu | 45 mm |
| Bağlantı türleri | Bağlayıcı M8 |
| Sıkma torku maks. | 2 Nm (Ön: 1,4 Nm) |
| Çalışma sıcaklığı | -25 … +75 °C |
| Koruma sınıfı | IP 67 |



















There are no reviews yet.