VUVS-L30-P53C-MD-G38-F8 575616
Selenoid valf
Teknik Veriler
| Valf fonksiyonu | 5/3 kapalı |
| Çalıştırma türü | Elektrikli |
| Valf boyutu | 31 mm |
| Standart nominal debi (DIN 1343’e göre normalleştirilmiş) | 2000 l/dak |
| Pnömatik çalışma bağlantısı | G3/8 |
| Çalışma basıncı | 0.25 MPa … 1 MPa |
| Çalışma basıncı | 2.5 bar … 10 bar |
| Tasarım | Piston sürgüsü |
| Geri alma türü | mekanik yay |
| Ruhsat | c UL us – Tanınan (OL) |
| Denizcilik sınıflandırması | bkz. Sertifika |
| Sertifikayi düzenleyen kuruluş | DNVGL-TAA000011J |
| Nominal genişlik | 8.9 mm |
| Hava tahliye fonksiyonu | Kısılabilir |
| Sızdırmazlık prensibi | Yumuşak |
| Montaj konumu | Herhangi bir |
| Manuel kumanda | kilitlemeli basmalı |
| Kontrol türü | pilot kumandalı |
| Pilot hava beslemesi | Dahili |
| Akış yönü | tersine çevrilemez |
| Sembol | 00991033 |
| Örtüşme | Pozitif kapsama |
| b değeri | 0.4 |
| C değeri | 8.9 l/sbar |
| Kapama anahtarlama süresi | 76 ms |
| Açma anahtarlama süresi | 17 ms |
| Değiştirme anahtarlama süresi | 39 ms |
| 0 sinyalinde maks. pozitif test palsı | 2000 µs |
| 1 sinyalide maks. negatif test palsı | 3600 µs |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Osilasyon direnci | FN 942017-4 ve EN 60068-2-6 uyarınca şiddet seviyesi 2 ile nakliye uygulama testi |
| Şok direnci | FN 942017-5 ve EN 60068-2-27’ye göre şiddet seviyesi 2 ile şok testi |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 – orta derece korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B1/B2-L |
| Temiz oda sınıfı | ISO 14644-1 uyarınca Sınıf 6 |
| Akışkan sıcaklığı | -10 °C … 60 °C |
| Kontrol ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| Ortam sıcaklığı | -10 °C … 60 °C |
| Ürün ağırlığı | 461 g |
| Montaj türü | isteğe bağlı olarak: Terminal şeridina geçiş deliği ile |
| Havalandırma açıklığı bağlantı | Toplanmadı |
| Kontrol tahliye havası bağlantısı 82 | M5 |
| Kontrol tahliye havası bağlantısı 84 | M5 |
| Pnömatik bağlantı 1 | G3/8 |
| Pnömatik bağlantı 2 | G3/8 |
| Pnömatik bağlantı 3 | G3/8 |
| Pnömatik bağlantı 4 | G3/8 |
| Pnömatik bağlantı 5 | G3/8 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Sızdırmazlık elemanları malzemesi | HNBR NBR |
| Gövde malzemesi | Alüminyum pres döküm boyalı |
| Piston sürgüsü malzemesi | Dövme alüminyum alaşım |



















There are no reviews yet.