KMEB-1-24-2.5-LED 151688
Kablolu soket
Teknik Veriler
| Sinyal durumu göstergesi | Sarı LED |
| Montaj konumu | Herhangi bir |
| Ürün ağırlığı | 125 g |
| Elektrik bağlantısı 1 | EN 175301-803’e göre soket, form C |
| Elektrik bağlantısı 1, tasarım | Köşeli |
| Elektrik bağlantısı 1, bağlantı türü | Soket |
| Elektrik bağlantısı 1, kablo çıkışı | Açılı |
| Elektrik bağlantısı 1, kablo çıkışına ilişkin not | 90° |
| Elektrik bağlantısı 1, kutup/damar sayısı | 3 |
| Elektrik bağlantısı 1, montaj türü | merkezi vidalı M2,5 solenoid valf üzerinde |
| Elektrik bağlantısı 2, bağlantı teknolojisi | açık uç |
| Elektrik bağlantısı 2, kutup/damar sayısı | 3 |
| Nominal çalışma gerilimi DC | 24 V |
| Aşırı gerilim direnci | 0.8 kV |
| Koruyucu topraklama bağlantısı | Mevcut |
| Kablo uzunluğu | 2.5 m |
| Kablo özelliği | Standart |
| Kablo çapı | 5.2 mm |
| Kablo yapısı | 3 x 0,5 mm² |
| Damar uçları | Kablo pabucu |
| Koruma türü | IP65 IEC 60529’a göre |
| Ortam sıcaklığı | -20 °C … 80 °C |
| CE işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | AB RoHS direktifine göre |
| UKCA işareti (bkz. Uygunluk Beyanı) | Birleşik Krallık RoHS düzenlemelerine göre |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B2-L |
| Kirlenme derecesi | 3 |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 1 – korozyona düşük maruziyet |
| Kablo kılıfı malzemesi | PVC |
| Gövde malzemesi | PA66-GF30 |
| Sızdırmazlık elemanları malzemesi | NBR |
| Fiş kontakları malzemesi | Gümüş kaplama bakır alaşımı |








There are no reviews yet.