ADNGF-16-40-P-A 554218
Kompakt silindir
Teknik Veriler
| Strok | 40 mm |
| Piston çapı | 16 mm |
| Standarda dayalı | ISO 21287 |
| Sönümleme | Esnek sönümleme halkaları/plakaları iki taraflı |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Tasarım | Piston Piston mili Profil borusu |
| Konum algılama | yaklaşım sensörü için |
| Dönmeye karşı koruma/kılavuz | Çatallı kılavuz çubuk |
| Çalışma basıncı | 0.15 MPa … 1 MPa |
| Çalışma basıncı | 1.5 bar … 10 bar |
| Çalışma şekli | Çift etkili |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 2 – orta derece korozyona maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B1/B2-L |
| Ortam sıcaklığı | -20 °C … 80 °C |
| Son konumlarda darbe enerjisi | 0.15 j |
| 0,6 MPa’da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, geri dönüş | 90 N |
| 0,6 MPa’da (6 bar, 87 psi) teorik kuvvet, ilerleme | 121 N |
| Hareketli kütle | 121 g |
| Ürün ağırlığı | 151 g |
| Pnömatik bağlantı | M5 |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Kovan vidaları malzemesi | Çelik |
| Kapak malzemesi | Dövme alüminyum alaşım, anodize |
| Sızdırmazlık elemanları malzemesi | TPE-U(PUR) |
| Sonlama plakası malzemesi | Dövme alüminyum alaşım, anodize |
| Piston mili malzemesi | yüksek alaşımlı çelik |
| Silindir borusu malzemesi | Dövme alüminyum alaşımı, sürgülü eloksallı |






























There are no reviews yet.