VMPA14-M1H-M-PI 573718
TEKNİK VERİLER
| Valf fonksiyonu | 5/2 tek bobinli |
| Çalıştırma türü | Elektrikli |
| Valf boyutu | 14 mm |
| Standart nominal debi (DIN 1343’e göre normalleştirilmiş) | 550 l/dak … 670 l/dak |
| Çalışma gerilimi | 24V DC |
| Çalışma basıncı | -0.09 MPa … 1 MPa |
| Çalışma basıncı | -0.9 bar … 10 bar |
| Tasarım | Piston sürgüsü |
| Geri alma türü | pnömatik yay |
| Ruhsat | c UL us – Tanınan (OL) |
| Koruma türü | IP65 monte edilmiş durumda IEC 60529’a göre |
| Sızdırmazlık prensibi | Yumuşak |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Manuel kumanda | kilitlemeli basmalı |
| Kontrol türü | pilot kumandalı |
| Akış yönü | tersine çevrilemez |
| Sembol | 00991050 |
| Örtüşme | pozitif kapsama |
| Sinyal durumu göstergesi | Evet |
| Kontrol basıncı | 0.3 MPa … 0.8 MPa |
| Kontrol basıncı | 3 bar … 8 bar |
| Vakum uygunluğu | Evet |
| Standart anma debisine ilişkin not | MPA-L: 670 l/dak MPA-S: 550 l/dak |
| QS-8 ile standart anma debisi | 550 l/dak … 670 l/dak |
| Kapama anahtarlama süresi | 20 ms |
| Açma anahtarlama süresi | 13 ms |
| 0 sinyalinde maks. pozitif test palsı | 400 µs |
| 1 sinyalide maks. negatif test palsı | 200 µs |
| İzin verilen gerilim dalgalanmaları | % +/- 25 |
| İşletim ortamı | ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava |
| İşletim / kontrol ortamı hakkında not | Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli) |
| Osilasyon direnci | FN 942017-4 ve EN 60068-2-6 uyarınca şiddet seviyesi 2 ile nakliye uygulama testi |
| Şok direnci | FN 942017-5 ve EN 60068-2-27’ye göre şiddet seviyesi 2 ile şok testi |
| Korozyon direnci sınıfı KBK | 1 – korozyona düşük maruziyet |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B1/B2-L |
| Depolama sıcaklığı | -20 °C … 40 °C |
| Akışkan sıcaklığı | -5 °C … 50 °C |
| Bağıl nem | 40 °C’de maks. %90 |
| Ortam sıcaklığı | -5 °C … 50 °C |
| Valf montajı için maksimum sıkma torku | 0.65 Nm |
| Ürün ağırlığı | 77 g |
| Montaj türü | geçiş deliği ile |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |
| Sızdırmazlık elemanları malzemesi | NBR |
| Gövde malzemesi | Alüminyum pres döküm |















There are no reviews yet.