CV12/0B-00B
| Düzeltme | vidalı terminaller |
| Anma akımı | 4A |
| Neden olmuş | HAYIR |
| Teller | 4 |
| Yalıtım direnci | ≥ 100 MΩ |
| Temas direnci | ≤ 5 ayΩ |
| Anma gerilimi | 250V |
| Bağlantılar | Sahaya takılabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -25 °C … 90 °C |
| Kafa tipi | 90° |
| Fiş | M12 |
| Dış çap | 3mm … 6,5mm |
| Kılıfın soyulma uzunluğu | 20 mm |
| Şefler bölümü | Maksimum 0,75 mm² |
| Örnek | Erkek |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C … 90 °C |
| Mekanik Koruma | IP67 |













There are no reviews yet.