S3N-PR-2-C11-PD DIFF PNP DARK CABLE
- Görünür ve parlak kırmızı emisyona sahip tüm modeller
- LED ve Lazer emisyon modelleri
- Çoklu Arkaplan bastırma işlevleri
- Parlak ve net nesne algılama
- Tekli, Çiftli ve Basmalı Düğmeli modeller
- 100 cm’ye kadar dağınık yakınlık
- 800 mm’ye kadar arka plan bastırma (LED trimmer versiyonu)
- Polarize RRX 7 m (Kırmızı LED emisyonu)
- Polarize RRX 12 m (Kırmızı Lazer emisyonu)
- Geçişli ışın 20 m ve Lazer 30 m
- 2 m Kablo veya M8 konnektör ile bağlantı
- Sağlam IP67 Plastik minyatür kasa
- Ön tarafta metal ek parçaları olan M3 dişli delikler
- Genişletilmiş Akıllı Görevlerle son teknoloji IO-Link bağlantısı
Teknik Özellikler
| Nominal algılama mesafesi | 1m |
| Hassasiyet ayarı | 1 turlu düzeltici |
| Minimum algılama mesafesi (kör bölge) | 0mm |
| Fonksiyon Prensibi | Dağınık ışın |
| Notlar | beyaz hedef Kodak %90 400 x 400mm |
| Optik pozisyon | Radyal 90° |
| Fonksiyonlar | Dağınık ışın |
| Çıktı türü | PNP Don |
| Çıktı Fonksiyonu | Giymek |
| Anahtarlama frekansı | 1kHz |
| Tepki süresi | 500µs |
| Çalışma Voltajı | 10…30VDC |
| Yüksüz besleme akımı | ≤ 35mA |
| Yük akımı | ≤100mA |
| Kaçak akım | ≤ 300 μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | ≤2V@Yük=100mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | ≤%10 |
| LED göstergeleri | sarı ÇIKIŞ LED’i, yeşil KARARLILIK LED’i |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Emisyon | LED Kırmızı (635nm) |
| Dışarıdan gelen ışığa müdahale | EN 60947-5-2’ye göre: 2020 |
| Darbeli Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
| Yalıtım direnci | >20 MΩ 500 Vdc, elektronik ve muhafaza arasında |
| Temas direnci | 500 Vac 1 dk., elektronik ve muhafaza arasında |
| 0,1µF @Vmaks – 1µF @Vmin | Evet |
| Konut Malzemesi | Plastik Polimer Fiber Cam takviyeli |
| Bağlantılar | 2m kablo |
| Aktif Baş Malzemesi | PMMA |
| Depolama sıcaklığı | – 25°C…+70°C |
| Fiş konnektör malzemesi | Metal |
| şaft malzemesi | POM, PMMA |
| Çap/Boyut | Kübik |
| Onaylar | CE cULus |
| EMC uyumluluğu | EN 60947-5-2 |
| Şoklar ve titreşimler | Her eksen için 0,5 mm genlik, 10 … 55 Hz frekans (EN60068-2-6) |
| Boyutlar | 11x31x19 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C … 55°C |
| Mekanik Koruma | IP67 |
















There are no reviews yet.