C12P/00-3E
Kapasitif sensör M12 Plastik Korumalı DC 8 mm PNP/NPN NO/NC bağlantısı M12
Teknik Özellikler
Algılama özellikleri
| Nominal algılama mesafesi | 0,5…4mm korumalı; 0,5…8mm korumasız |
| Sr’nin termal sürüklenmesi | < %20 |
| Tekrarlama Doğruluğu | %5 |
| Hassasiyet ayarı | Evet |
| Histerezis | ≤ %20 |
Çıktılar
| Çıktı türü | NPN/PNP |
| Çıktı Fonksiyonu | Hayır/NC |
| Anahtarlama frekansı | ≤15Hz |
Elektriksel veriler
| Çalışma Voltajı | 10…40Vdc |
| Yüksüz besleme akımı | ≤ 12mA |
| Yük akımı | ≤ 200mA |
| Kaçak akım | ≤ 300μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | ≤ 2,5V @ IL = 200mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | ≤%10 |
| LED göstergeleri | Sarı LED (nesne algılandı), yeşil LED güç kaynağı/denge |
| Kullanılabilirlikten önceki zaman gecikmesi | ≤ 200ms |
| Kısa devre koruması | polarite tersliği, aşırı gerilim |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Darbeli Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
Mekanik veriler
| Montaj | Kalkanlı/Korumasız |
| Boyutlar | M12 x 1 / U = 80 mm |
| Ağırlık | 30 gr |
| Konut Malzemesi | Polyester |
| Bağlantılar | M12 fişi |
| Aktif Baş Malzemesi | Polyester |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C…+85°C (donma olmadan) |
| Depolama sıcaklığı | -40°C…+85°C |
| Çap/Boyut | M12 |
Test/Onaylar
| Onaylar | CE cULus |
| EMC uyumluluğu | IEC 60947-5-2 |
| Şoklar ve titreşimler | Titreşim IEC 60068-2-6 / Şok IEC 60068-2-27 |
| Koruma derecesi | IP67 |
Aksesuarlar
| Verilen Aksesuarlar | 2 adet M12 somun |
Genel Veriler
| Boyutlar | M12 x 1 / U = 80 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -35°C…+85°C (donma olmadan) |
| Mekanik Koruma | IP67 |
















There are no reviews yet.