CD08/0B-050C5
| Nominal akım | 4A |
| Neden olmuş | HAYIR |
| Teller | 4 |
| Nominal darbe gerilimi | 1,5 kV |
| Nominal voltaj | Maksimum 60 V ac/dc |
| Bağlantılar | Açık uçlu tellerle |
| Sıkma torku | 0,4 Nm |
| Çalışma sıcaklığı | -5°C…+80°C (esnek kurulum) -30°C…+80°C (sabit kurulum) |
| Lif uzunluğu (m) | 5 |
| Kafa tipi | 90° |
| Fiş | M8 |
| Dış çap | Ø4,7 mm ± 0,2 mm |
| Ceket malzemesi | PUR |
| Tel izolasyonu | PVC |
| Şefler bölümü | 0,25 mm2 (32 x 0,10 mm2) |
| Örnek |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C…+80°C (esnek kurulum) -30°C…+80°C (sabit kurulum) |
| Mekanik Koruma | IP67 |












There are no reviews yet.