AK1/CP-3H
Teknik Özellikler
Algılama özellikleri
| Nominal algılama mesafesi | 8mm |
| Çalışma mesafesi | 0…6,48mm |
| Standart hedef | 24x24mm FE360 |
| Düzeltme Faktörü | bakır: 0,40 / alüminyum: 0,45 / pirinç: 0,50 / paslanmaz çelik: 0,75 |
| Sr’nin termal sürüklenmesi | < %10 |
| Tekrarlama Doğruluğu | < %5 (UB 24V Ta=23°C ±5°C) |
| Histerezis | 1 … %20 |
Başvuru
| Tanım | M18 standart gömme montaj |
| Fonksiyonlar | Yakınlık |
Çıktılar
| Çıktı türü | PNP |
| Çıktı Fonksiyonu | Kuzey Karolina |
| Anahtarlama frekansı | 300Hz |
Elektriksel veriler
| Çalışma Voltajı | 10…30Vdc |
| Yüksüz besleme akımı | ≤ 20mA |
| Yük akımı | ≤ 400mA |
| Kaçak akım | ≤ 10μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | ≤ 1V @400mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | ≤ %10 |
| LED göstergeleri | Sarı LED çıkış durumu |
| Kullanılabilirlikten önceki zaman gecikmesi | ≤ 50ms |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Darbeli Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
| Endüktif yüklere karşı koruma | Evet |
Mekanik veriler
| Montaj | Kalkanlı |
| Boyutlar | M18 x 1 / U = 64 mm |
| Ağırlık | 55 gr |
| Konut Malzemesi | Nikel kaplamalı pirinç |
| Bağlantılar | M12 Fiş |
| Aktif Baş Malzemesi | PBT |
| Sıkma torku | 25Nm |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C…+70°C |
| Malzeme | Nikel kaplamalı pirinç |
| Çap/Boyut | M18 |
Test/Onaylar
| Onaylar | CE UR |
| EMC uyumluluğu | IEC 60947-5-2 |
| Şoklar ve titreşimler | Titreşim IEC 60068-2-6 / Şok IEC 60068-2-27 |
| Koruma derecesi | IP67 |
Aksesuarlar
| Verilen Aksesuarlar | 2 somun M18x1 |
Genel Veriler
| Boyutlar | M18 x 1 / U = 64 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C…+70°C |
| Mekanik Koruma | IP67 |




















There are no reviews yet.