AM9/AP-3H
TEKNİK VERİLER
| Nominal algılama mesafesi | 0,6mm |
| Çalışma mesafesi | 0…0,48mm |
| Standart hedef | 4x4mm FE360 |
| Düzeltme Faktörü | bakır: 0,32 ± %10 / alüminyum: 0,24 ± %10 / pirinç: 0,39 ± %10 / paslanmaz çelik: 0,57 ± %10 |
| Sr’nin termal kaymas | <%10 |
| Tekrarlama Doğruluğu | %5 (UB 24V Ta=23°C ±5°C) |
| Histerezis | 1 … %20 |
| Çıkış tipi | NPN |
| Çıkış Fonksiyonu | NO |
| Anahtarlama frekansı | 3kHz |
ELEKTRİKSEL VERİLER
| Çalışma Gerilimi | 10 – 30Vdc |
| Yüksüz besleme akımı | ≤ 10mA |
| Yük akımı | ≤ 100mA |
| Kaçak akım | ≤ 10μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | ≤ 1,5V @100mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | ≤%10 |
| LED göstergeleri | Sarı LED çıkış durumu |
| Kullanılabilirlik öncesi zaman gecikmesi | ≤ 50ms |
| Kısa devre koruması | Evet (otomatik sıfırlama) |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Endüktif yüklere karşı koruma | Evet |
MEKANİK VERİLER
| Boyutlar | Ø3 / L = 22mm |
| Montaj | Korumalı |
| Ağırlık | 30g |
| Gövde Malzemesi | AISI303 Paslanmaz Çelik |
| Bağlantılar | 2m PUR Kablo |
| Aktif Başlık Malzemesi | PBT |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C…+70°C |
TESTLER/ONAYLAR
| Onaylar | CEUL |
| EMC uyumluluğu | IEC 60947-5-2 |
| Şoklar ve titreşimler | Titreşim IEC 60068-2-6 / Şok IEC 60068-2-27 |
| Koruma derecesi | IP 67 (EN60529) |



















There are no reviews yet.