EL4008 | EtherCAT Terminali, 8 kanallı analog çıkış, voltaj, 0…10 V, 12 bit
| Teknik veriler | EL4008 |
|---|---|
| Çıktı sayısı | 8 |
| Güç kaynağı | Güç kontakları üzerinden 24 V DC |
| Sinyal voltajı | 0…10V |
| Dağıtılmış saatler | Evet |
| Dağıtılmış saat hassasiyeti | << 1 µs |
| Yük | > 5 kΩ (kısa devreye dayanıklı) |
| Çözünürlük | 12 bit |
| Çıkış hatası | < 0,1% (bitiş değerine göre) |
| Elektriksel izolasyon | 500 V (E-bus/sinyal voltajı) |
| Dönüşüm zamanı | ~ 400 µs |
| Akım tüketimi güç kontakları | tip. 40 mA |
| Akım tüketimi E-otobüs | tip. 100 mA |
| İşlem görüntüsündeki bit genişliği | 8 x 16 bit AO çıkışı |
| Özel özellikler | Opsiyonel watchdog: rampa ile kullanıcıya özel çıkış değeri; kullanıcı senkronizasyonu etkinleştirilebilir. |
| Ağırlık | yaklaşık 85 gr |
| Çalışma/depolama sıcaklığı | -25…+60°C/-40…+85°C |
| EMC bağışıklığı/emisyon | EN 61000-6-2/EN 61000-6-4’e uygundur |
| Bağıl nem | %95, yoğuşma yok |
| Titreşim/darbe direnci | EN 60068-2-6/EN 60068-2-27’ye uygundur |
| Koruma. derecelendirme/kurulum pozisyonu | IP20/değişken |
| Takılabilir kablolama | tüm ESxxxx terminalleri için |
| Onaylar/işaretler | CE, UL, ATEX, IECEx |
| Eski işaretleme | ATEX: II 3 G Ex ec IIC T4 Gc IECEx: Ex ec IIC T4 Gc |
| Konut verileri | EL-12-8pin | ES-12-8pin |
|---|---|---|
| Tasarım formu | sinyal LED’li kompakt terminal muhafazası | takılabilir kablolama seviyesine sahip terminal muhafazası |
| Malzeme | polikarbonat | |
| Boyutlar (G x Y x D) | 12 mm x 100 mm x 68 mm | |
| Kurulum | EN 60715’e uygun, kilitli 35 mm DIN rayında | |
| Yan yana montaj yoluyla | çift yuva ve anahtar bağlantısı | |
| İşaretleme | BZxxx serisinin etiketlenmesi | |
| Kablolama | katı iletken (ler), esnek iletken (st) ve ferül (f): tornavida ile yay tahriki | |
| Bağlantı kesiti | s*: 0,08…2,5 mm², st*: 0,08…2,5 mm², f*: 0,14…1,5 mm² |
s*: 0,08…1,5 mm², st*: 0,08…1,5 mm², f*: 0,14…1,5 mm² |
| Bağlantı kesiti AWG | s*: AWG28…14, st*: AWG28…14, k*: AWG26…16 |
s*: AWG28…16, st*: AWG28…16, k*: AWG26…16 |
| Soyma uzunluğu | 8…9 mm | 9…10 mm |
| Akım yük güç kontakları | Maksimum : 10 A | |






















There are no reviews yet.