Beckhoff EL1809 | EtherCAT Terminali
Özellikler:
- giriş belirtimi türü 1/3
- 3 ms giriş filtresi sayesinde mekanik anahtarlar nedeniyle sıçrama yok
- katı tel iletkenler için doğrudan takma tekniğiyle aletsiz bağlantı
- kontrol kabininde yerden tasarruf sağlayan kullanım
- en küçük alanda 1 telli bağlantı teknolojisiyle çok kanallı sensörlerin doğrudan bağlantısı
- 12 mm terminal bloğunun gövdesinde 16 bağlantı noktasıyla artırılmış paketleme yoğunluğu
| Teknik veriler | EL1809 |
|---|---|
| Bağlantı teknolojisi | 1-tel |
| Şartname | EN 61131-2, tip 1/3 |
| Giriş sayısı | 16 |
| Nominal voltaj | 24 V DC (-%15/+%20) |
| “0” sinyal voltajı | -3…+5 V (EN 61131-2, tip 1/3) |
| “1” sinyal voltajı | 11…30 V (EN 61131-2, tip 3) |
| Giriş akımı | yazın. 3 mA (EN 61131-2, tip 3) |
| Giriş filtresi | genellikle 3,0 ms |
| Dağıtılmış saatler | – |
| Akım tüketimi güç kontakları | tip. 4 mA + yük |
| Akım tüketimi E-otobüs | tip. 100 mA |
| Elektriksel izolasyon | 500 V (E-bus/alan potansiyeli) |
| Yapılandırma | adres veya yapılandırma ayarı yok |
| Özel özellikler | yavaş 24 V DC kenarları için yüksek kanal sayısına sahip standart terminal, doğrudan takma tekniği |
| Ağırlık | yaklaşık 65 gr |
| Çalışma/depolama sıcaklığı | -25…+60°C/-40…+85°C |
| Bağıl nem | %95, yoğuşma yok |
| Titreşim/darbe direnci | EN 60068-2-6/EN 60068-2-27’ye uygundur |
| EMC bağışıklığı/emisyon | EN 61000-6-2/EN 61000-6-4’e uygundur |
| Koruma. derecelendirme/kurulum pozisyonu | IP20/değişken (belgelere bakın) |
| Onaylar/işaretler | CE, UL, ATEX, IECEx |
| Eski işaretleme | ATEX: II 3 G Ex ec IIC T4 Gc IECEx: Ex ec IIC T4 Gc |
| Konut verileri | EL-12-16pin |
|---|---|
| Tasarım formu | Sinyal LED’li HD (Yüksek Yoğunluklu) gövde |
| Malzeme | polikarbonat |
| Boyutlar (G x Y x D) | 12 mm x 100 mm x 68 mm |
| Kurulum | EN 60715’e uygun, kilitli 35 mm DIN rayında |
| Yan yana montaj yoluyla | çift yuva ve anahtar bağlantısı |
| İşaretleme | BZxxx serisinin etiketlenmesi |
| Kablolama | katı iletkenler (s): doğrudan takma tekniği; ince telli iletkenler (st) ve ferül (f): tornavida ile yay çalıştırma |
| Bağlantı kesiti | s*: 0,08…1,5 mm², st*: 0,25…1,5 mm², f*: 0,14…0,75 mm² |
| Bağlantı kesiti AWG | s*: AWG28…16, st*: AWG22…16, k*: AWG26…19 |
| Soyma uzunluğu | 8…9 mm |
| Akım yük güç kontakları | Maksimum : 10 A |
*s: katı tel; st: çok telli tel; f: ferüllü






















There are no reviews yet.