UQ1C/G7-0E
| Bağlantı | 4-pin M12-konnektör |
|---|---|
| Çıktı miktarı | 3 |
| Sızdırmazlık sınıfı | IP67 |
| Özellikler | Basmalı düğme(ler) |
| Malzeme | Plastik |
| Anahtarlama frekansı | 5 Hz |
| Çıktı | 0 – 10 V, NC, HAYIR, PNP |
| Sürüm | Mesafe sensörü |
| Güç kaynağı | 10 – 30 Vdc |
Micro Detectors’tan UQ1C/G7-0E, M18 başlıklı küp şeklindeki polibütilen tereftalat muhafazalı bir ultrasonik mesafe sensörüdür. Sensörün 60-800 mm’lik bir ölçüm aralığı, bir PNP (NO+NC) anahtarlama çıkışı ve analog 0-10 Vdc çıkışı vardır. Sensör ayrıca çok işlevli bir Teach-in düğmesine sahiptir ve 4 pimli bir M12 konnektörü ile donatılmıştır.
| Bağlantı | 4-pin M12-konnektör |
|---|---|
| Çıktı miktarı | 3 |
| Sızdırmazlık sınıfı | IP67 |
| Özellikler | Basmalı düğme(ler) |
| Malzeme | Plastik |
| Anahtarlama frekansı | 5 Hz |
| Çıktı | 0 – 10 V, NC, HAYIR, PNP |
| Sürüm | Mesafe sensörü |
| Güç kaynağı | 10 – 30 Vdc |
Get access to your Orders, Wishlist and Recommendations.
There are no reviews yet.