QEID/BP-0F
| Güç kaynağı | 10-30V DC |
| Seri | QE serisi |
| Ölçüm aralığı | 0-15m |
| Çalışma sıcaklığı | -25˚…+55˚C |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Konut | Plastik |
| Bağlantı türü | M8 konnektörü |
| Çıktı | PNP |
| İşlev | Alıcı |
| Şekil | Kare |
| Güç kaynağı | 10-30V DC |
| Seri | QE serisi |
| Ölçüm aralığı | 0-15m |
| Çalışma sıcaklığı | -25˚…+55˚C |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Konut | Plastik |
| Bağlantı türü | M8 konnektörü |
| Çıktı | PNP |
| İşlev | Alıcı |
| Şekil | Kare |
Get access to your Orders, Wishlist and Recommendations.
There are no reviews yet.