Q50I8/B0-0A
Algılama özellikleri
| Nominal algılama mesafesi | 2m |
| Hassasiyet ayarı | Düzeltici |
| Minimum algılama mesafesi (kör bölge) | 0,3m |
Başvuru
| Fonksiyon Prensibi | Dağınık yansıma (uzun mesafe, >600mm) |
| Optik pozisyon | Eksenel |
Çıktılar
| Çıktı türü | NPN/PNP YOK+NK |
| Çıktı Fonksiyonu | HAYIR+NC |
| Anahtarlama frekansı | 500Hz |
| Tepki süresi | 1ms |
Elektriksel veriler
| Çalışma Voltajı | 10…30VDC |
| Yüksüz besleme akımı | ≤ 40mA |
| Yük akımı | ≤200mA |
| Çıkış voltaj düşüşü | ≤2,5V@Yük=200mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | ≤%10 |
| LED göstergeleri | Sarı (Çıkış durumu), Yeşil (kararlılık, güçAÇIK) |
| Kullanılabilirlikten önceki zaman gecikmesi | ≤200ms |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Emisyon | LED Kızılötesi (850nm) |
Mekanik veriler
| Boyutlar | 50X50mm |
| Ağırlık | 200 gr |
| Konut Malzemesi | Bilgisayar/ABS |
| Bağlantılar | 2m PVC kablo |
| Aktif Baş Malzemesi | PMMA |
| Çalışma sıcaklığı | – 20°C…+ 60°C ( UL omologasyonu 0°C…60°C) |
| Malzeme | Bilgisayar/ABS |
| Çap/Boyut | Kübik |
Test/Onaylar
| EMC uyumluluğu | EN 60947-5-2 |
| Şoklar ve titreşimler | Titreşim IEC 60068-2-6 / Şok IEC 60068-2-54 |
| Koruma derecesi | IP67 |
Aksesuarlar
| Verilen Aksesuarlar | Montaj braketi |
Genel Veriler
| Boyutlar | 50x50x17mm |
| Çalışma Sıcaklığı | – 20°C…+ 60°C (Donmadan) |
| Mekanik Koruma | IP67 |















There are no reviews yet.