QMRG/0P-0F
| Nominal algılama mesafesi | 1,5m |
| Sr’nin termal sürüklenmesi | ≤%10 Kıdemli |
| Tekrarlama Doğruluğu | %5 |
| Hassasiyet ayarı | Düzeltici |
| Minimum algılama mesafesi (kör bölge) | 0,05m |
| Fonksiyon Prensibi | Şeffaf nesneler |
| Notlar | RL110 reflektörde |
| Optik pozisyon | Radyal 90° |
| Çıktı türü | PNP L/D Seçilebilir |
| Çıktı Fonksiyonu | L/D Seçilebilir |
| Anahtarlama frekansı | 1Khz |
| Tepki süresi | 500µs |
| Çalışma Voltajı | 10…30VDC |
| Yüksüz besleme akımı | ≤ 30mA |
| Yük akımı | ≤100mA |
| Kaçak akım | ≤10μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | ≤2V@Yük=100mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | ≤%10 |
| LED göstergeleri | Sarı (durum çıktısı) |
| Kullanılabilirlikten önceki zaman gecikmesi | ≤200ms |
| Kısa devre koruması | Evet |
| Ters Polarite Koruması | Evet |
| Emisyon | LED Kırmızı (630nm) |
| Dışarıdan gelen ışığa müdahale | 3000lux (akkor lamba), 10000lux (güneş ışığı) |
| Darbeli Aşırı Gerilim Koruması | Evet |
| Boyutlar | 40,6x21x13mm |
| Ağırlık | 10 gr |
| Konut Malzemesi | PA66 |
| Bağlantılar | M8 fiş 4pin |
| Aktif Baş Malzemesi | PMMA |
| Sıkma torku | 1Nm |
| Çalışma sıcaklığı | – 25°C…+ 70° C (Donmadan) |
| Depolama sıcaklığı | – 30°C…+ 80°C (Donmadan) |
| Çap/Boyut | Kübik |
| Onaylar | CE cULus |
| EMC uyumluluğu | EN 60947-5-2 |
| Şoklar ve titreşimler | Titreşim IEC 60068-2-6 / Şok IEC 60068-2-27 |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Boyutlar | 40,6x21x13mm |
| Çalışma Sıcaklığı | – 25°C…+ 70°C (Donmadan) |
| Mekanik Koruma | IP67 |
















There are no reviews yet.