QEIH/00-0F
| Güç kaynağı | 10-30V DC |
| Seri | QE serisi |
| Ölçüm aralığı | 0-15m |
| Çalışma sıcaklığı | -25˚…+55˚C |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Konut | Plastik |
| Bağlantı türü | M8 fişi |
| İşlev | Yayıcı |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Güç kaynağı | 10-30V DC |
| Seri | QE serisi |
| Ölçüm aralığı | 0-15m |
| Çalışma sıcaklığı | -25˚…+55˚C |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Konut | Plastik |
| Bağlantı türü | M8 fişi |
| İşlev | Yayıcı |
| Şekil | Dikdörtgen |
Get access to your Orders, Wishlist and Recommendations.
There are no reviews yet.