FAL4/BP-1E
Teknik Bilgiler:
| Nominal algılama mesafesi | 300mm (odaklanmış 100mm) beyaz hedef %90 Kodak 200x200mm |
| Sr’nin termal sürüklenmesi | ≤%10 Kıdemli |
| Tekrarlama Doğruluğu | %5 |
| Fonksiyon Prensibi | Dağınık yansıma |
| Çıktı türü | PNP |
| Çıktı Fonksiyonu | HAYIR+NC |
| Anahtarlama frekansı | 800Hz |
| Çalışma Voltajı | 10-30Vdc |
| Yüksüz besleme akımı | ≤30mA |
| Yük akımı | ≤100mA |
| Kaçak akım | ≤10μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | 2V maks. IL =100 mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | %10 |
| Kullanılabilirlikten önceki zaman gecikmesi | ≤200ms |
| Emisyon | Kırmızı lazer diyot (650nm) sınıf1 (IEC60825-1) |
| Dışarıdan gelen ışığa müdahale | 3000lux (akkor lamba), 10000lux (güneş ışığı) |
| Sıkma torku | 25Nm |
| Çalışma sıcaklığı | -15°C…+ 55°C (Donmadan) |
















There are no reviews yet.