FAIZ/BN-0E
Teknik Bilgiler
| Nominal algılama mesafesi | 20m |
| Sr’nin termal sürüklenmesi | ≤%10 Kıdemli |
| Tekrarlama Doğruluğu | %5 |
| Hassasiyet ayarı | HAYIR |
| Çıktı türü | NPN |
| Çıktı Fonksiyonu | HAYIR+NC |
| Anahtarlama frekansı | 250Hz |
| Çalışma Voltajı | 10-30Vdc |
| Yüksüz besleme akımı | ≤25mA |
| Yük akımı | ≤100mA |
| Kaçak akım | ≤10μA |
| Çıkış voltaj düşüşü | 2V maks. IL =100 mA |
| Maksimum dalgalanma içeriği | %10 |
| Emisyon | Kızılötesi (880 nm) |
| Dışarıdan gelen ışığa müdahale | 5000lux (akkor lamba), 10000lux (güneş ışığı) |
| Bağlantılar | M12 4pin Fiş |
| Sıkma torku | 1Nm |
| Çalışma sıcaklığı | – 25°C…+ 70° C (Donmadan) |















There are no reviews yet.