EAMM-A-D32-55A 550979
Eksenel Kit
Teknik Veriler
| Nominal uzunluk | 49.2 mm |
| Montaj konumu | herhangi bir |
| Maks. Devir | 8000 1/dak |
| LABS uygunluğu | VDMA24364-B2-L |
| Depolama sıcaklığı | -25 °C … 60 °C |
| Bağıl nem | %0 – 95 |
| Koruma türü | IP40 |
| Ortam sıcaklığı | -10 °C … 60 °C |
| Kütle atalet momenti | 5.87 kgmm² |
| Aktarılabilir tork | 6.5 Nm |
| Ürün ağırlığı | 260 g |
| Aktüatör arayüz kodu | D32 D32C |
| Arayüz kodu motor In | 55A |
| Malzeme hakkında not | RoHS uyumlu |























There are no reviews yet.